BIULETYN | BLOG | LINKI

Ogłoszenia:

Akcja 1% PIT

Przekaż 1% podatku.


Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.
Przekaż 1% naszej organizacji

Zaginął 4-letni szarobury kotek dachowiec - Wwa Radość okolice Orłowskiego/Wilgi

Około 6 stycznia zaginął nasz kotek - jeden z czterech, które mamy w domu. Powinien mieć obróżkę (odblaskową) z okrągłym srebrnym dzwoneczkiem (mogł też ją zgubić- to już się zdarzało).

Trudno go opisać, bo to zwykły "bury" dachowiec (szaro-brązowy odcień sierści), raczej bez plamek, jedynie po bokach brzuszka ma trochę rudawych włosków, wzdłuż grzbietu ciemniejszą pręgę i kilka odchodzących od niej a'la "tygrysich" akcentów po bokach.
Jest średniej wielkości, jak na 4 lata raczej mały.

Zawsze wracał na noc, ma bojaźliwy charakter, dużo "płacze", nigdy nie oddalał się od domu na dłużej, noce zawsze spędzał w domu, dlatego jego nieobecność bardzo nas martwi. JE WYŁĄCZNIE WETERYNARYJNĄ SUCHĄ KARMĘ, bo choruje na nerki. Nie lubi kociego jedzenia z puszki.

Jeśli ktoś się nim zaopiekował lub np. odwiózł do schroniska, itp., bardzo prosimy o kontakt. Jest u nas otoczony dobrą opieką, jeśli wymaga - np. uległ wypadkowi - sami przejmiemy ew. leczenie.

Jeśli Pan/Pani ma nawet tylko podejrzenie, że wie, gdzie szukać naszego kotka - PROSZĘ DZWONIĆ lub napisać SMS lub e-mail! Oddzwonimy!

Miejscowość: Warszawa - Radość Orłowskiego / Wilgi / Wisełki / Limby / Izbicka
Telefon: 609 03 03 03
E-mail: niebieski.migdal@wp.pl